Starszy Cechu Rzemiosł w Pleszewie Sławomir Pisarski przeciął wstęgę i otworzył wyremontowaną Salę Domu Rzemiosła

Walne Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie stało się okazją do uroczystego otwarcia wyremontowanej Sali Domu Rzemiosła. Wstęgę przeciął Starszy Cechu Sławomir Pisarski, a nacięcia wstęgi dokonali: Członek Zarządu Grzegorz Szwedek, Członek Zarządu Hieronim Garsztka, Członek Zarządu Krzysztof Suchora, Członek Zarządu Piotr Majchrzak, Członek Zarządu Dariusz Rusinek, Członek Zarządu Dariusz Rusinek, Członek Zarządu Marek Żarnowski, Członek Zarządu Waldemar Sobczak, Sekretarz Zarządu Leszek Kowalczykiewicz, II Podstarszy Jan Olejniczak, I Podstarszy Ryszard Janecki, Dyrektor Cechu Donata Rembiasz - Adamczak oraz Honorowy Starszy Cechu Olgierd Rusinek.

Po trwającym kilka miesięcy remoncie Sala Domu Rzemiosła zmieniła się nie do poznania. Zniknęła drewniana scena oraz ciężkie zasłony. Obniżono sufit, założono klimatyzację, całość nabrała nowoczesnego, świeżego wyglądu w odcieniach bieli i brązu.